






Garvee 12V Ride On Truck Car RAM Licensed Pickup, Remote Control, Spring Suspension, Battery Powered, LED Lights, All-Terrain Tires, White, Outdoor Play
Specifications
| Brand | GARVEE |
|
Series
|
P Series |
| Style | Ride On Cars |
| Recommended Age | 3 - 8 years |
| Max Weigh | 66 lbs |
| Batteries | 12V batteries required. (included) |
| Maximum Speed | 5 mph |
| Product Dimensions | 23.6 x 22 x 41.7 inches |
| Item Weight | 30.9 pounds |
Original: $169.99
-65%$169.99
$59.50Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Specifications
| Brand | GARVEE |
|
Series
|
P Series |
| Style | Ride On Cars |
| Recommended Age | 3 - 8 years |
| Max Weigh | 66 lbs |
| Batteries | 12V batteries required. (included) |
| Maximum Speed | 5 mph |
| Product Dimensions | 23.6 x 22 x 41.7 inches |
| Item Weight | 30.9 pounds |





























