







Garvee Ride - P Series: 24V 2-Seater Ride On ATV for Kids - 4-Wheel Battery Powered, High/Low Speed Modes, LED Lights, Music & Horn, Durable Wear-Resistant Wheels, Safe Non-Toxic Material, Outdoor Adventure - White

Specifications
| Brand | GARVEE |
|
Series
|
P Series |
| Style | Ride On ATVs |
| Recommended Age | 3 - 8 years |
| Max Weigh | 110 lbs |
| Batteries | 24V batteries required. (included) |
| Maximum Speed | 4 mph |
| Product Dimensions | 42.91 x 26.97 x 29.92 inches |
| Item Weight | 50.9 pounds |
Original: $329.99
-65%$329.99
$115.50Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description

Specifications
| Brand | GARVEE |
|
Series
|
P Series |
| Style | Ride On ATVs |
| Recommended Age | 3 - 8 years |
| Max Weigh | 110 lbs |
| Batteries | 24V batteries required. (included) |
| Maximum Speed | 4 mph |
| Product Dimensions | 42.91 x 26.97 x 29.92 inches |
| Item Weight | 50.9 pounds |
























