







Garvee Ride P Series 24V Kids Toddler Ride On Truck 4WD 3 Speeds Large 7AH Battery Bluetooth MP3 Parent Safety Brake Red Outdoor Play - Black

Specifications
| Brand | GARVEE |
|
Series
|
P Series |
| Style | Ride On Cars |
| Recommended Age | 3 - 8 years |
| Max Weigh | 132 lbs |
| Batteries | 24V batteries required. (included) |
| Maximum Speed | 5 mph |
| Product Dimensions | 50 x 31.1 x 32.56 inches |
| Item Weight | 75 pounds |
Original: $339.99
-65%$339.99
$119.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description

Specifications
| Brand | GARVEE |
|
Series
|
P Series |
| Style | Ride On Cars |
| Recommended Age | 3 - 8 years |
| Max Weigh | 132 lbs |
| Batteries | 24V batteries required. (included) |
| Maximum Speed | 5 mph |
| Product Dimensions | 50 x 31.1 x 32.56 inches |
| Item Weight | 75 pounds |
























