






Garvee 24V 9Ah Kids Ride On Go Kart Toy,High Speed 8.1MPH Drifting Car with 2x300W Motors,14.3" XL Seat,Full Metal Frame,Music,Power Display,Max Load 155Lbs Racing for Kids 8-12 Years - Blue
| Brand | GARVEE |
|
Series
|
G Series |
| Style | Ride On Go Kart |
| Recommended Age | 8 - 12 years |
| Max Weigh | 155 lbs |
| Batteries | 24V batteries required. (included) |
| Maximum Speed | 8.1 mph |
| Product Dimensions | 43.3 x 30.4 x 21.2 inches |
| Item Weight | 60.8 pounds |
$96.60
Original: $275.99
-65%Garvee 24V 9Ah Kids Ride On Go Kart Toy,High Speed 8.1MPH Drifting Car with 2x300W Motors,14.3" XL Seat,Full Metal Frame,Music,Power Display,Max Load 155Lbs Racing for Kids 8-12 Years - Blue—
$275.99
$96.60Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | GARVEE |
|
Series
|
G Series |
| Style | Ride On Go Kart |
| Recommended Age | 8 - 12 years |
| Max Weigh | 155 lbs |
| Batteries | 24V batteries required. (included) |
| Maximum Speed | 8.1 mph |
| Product Dimensions | 43.3 x 30.4 x 21.2 inches |
| Item Weight | 60.8 pounds |






























