






Garvee 24V Kids Ride On Car Licensed Cadillac 2-Seater Electric Truck with Remote Control, Spring Suspension, LED Lights, Music - Battery Powered, Pink, for Toddlers

Specifications
| Brand | GARVEE |
|
Series
|
P Series |
| Style | Ride On Cars |
| Recommended Age | 3 - 8 years |
| Max Weigh | 88 lbs |
| Batteries | 24V batteries required. (included) |
| Maximum Speed | 3.7 mph |
| Product Dimensions | 45.67 x 32.28 x 22.05 inches |
| Item Weight | 50.7 pounds |
Original: $319.99
-65%$319.99
$112.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description

Specifications
| Brand | GARVEE |
|
Series
|
P Series |
| Style | Ride On Cars |
| Recommended Age | 3 - 8 years |
| Max Weigh | 88 lbs |
| Batteries | 24V batteries required. (included) |
| Maximum Speed | 3.7 mph |
| Product Dimensions | 45.67 x 32.28 x 22.05 inches |
| Item Weight | 50.7 pounds |
























