








Garvee 3-in-1 Portable Baby Bassinet Bedside Sleeper in 6 Height Adjustable Design with Mosquito Net and Storage Basket, Light Grey
Specifications
| Brand | GARVEE |
| Color | Light Grey |
| Material | Metal |
| Style | Modern |
| Maximum Weight Recommendation | 33 lbs |
| Item Weight | 22.93 Pounds |
| Product Dimensions | 33.46" x 24.09" x 49.45" |
| Assembly Required | Yes |
Original: $119.99
-65%$119.99
$42.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Specifications
| Brand | GARVEE |
| Color | Light Grey |
| Material | Metal |
| Style | Modern |
| Maximum Weight Recommendation | 33 lbs |
| Item Weight | 22.93 Pounds |
| Product Dimensions | 33.46" x 24.09" x 49.45" |
| Assembly Required | Yes |
























